STIHL

IBO servisný partner STIHL

Od vzniku firmy v roku 1991 sa špecializujeme na predaj a servis strojov a zariadení značky STIHL. Postupným rozvojom a rozmachom našej spoločnosti až do dnešnej podoby, kedy máme najväčšie skladové zásoby produktov STIHL a tým pádom aj najlepší servisSpoločnosť IBO patrí medzi absolútnu špičku odborných autorizovaných predajcov značky STIHL na Slovensku.

Maximálna spoľahlivosť aj pri extrémnom zaťažení je pre motorové náradie značky STIHL samozrejmosťou. Pokiaľ by aj napriek tomu niekedy došlo na Vašom náradí k poruchemáme najväčšie skladové zásoby originálnych náhradných dielov a tým pádom aj najlepší a servis, v ktorom patríme medzi absolútnu špičku.


„Je to niečo výnimočné, nie je to žiadny tovar zo supermarketu.“ Aj takto výstižne sa dajú charakterizovať stroje značky STIHL. Sú používané pri ťažkej práci alebo vo voľnom čase a potom starostlivo uložené na svojom vyhradenom mieste. 

To aby Vám stroje STIHL uľahčili prácu v prírode, stále vedie k vývoju ešte lepších strojov a ich uvádzanie na trh. Z tohto dôvodu spoločnosť STIHL neustále investuje do výskumu a vývoja a tým udáva celosvetové kritéria. Z tohto profitujete hlavny Vy ako náročný a spokojný zákazník.
Pri rezaní, kosení, pri čistení či rozbrusovaní – STIHL nadchne všetkých užívateľov zásluhou nekompromisnej kvality a spoľahlivosti. Aby Vaše nadšenie pre výrobky značky STIHL dlho vydržalo, obdržíte ich u kvalifikovaného odborného predajcu IBO.

výrobca:
zameranie:
cena(od-do):
počet:
zobrazenie:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 > >>