Zbrane GLOCK

Top výrobok medzi ručnými zbraňami na svete sú bezpochyby GLOCK "Safe Action" pištole. Využíva inovatívne bezpečnostné prvky, ktoré robia pištole ľahko ovládateľné. Žiadne iné pištole neponúkajú lepší pomer ceny a výkonu. Jeho minimálna hmotnosť a legendárna spoľahlivosť GLOCK sú neprekonateľné. Práve tieto vlastnosti, ktoré vyhovujú požiadavkám polície, špeciálnych jednotiek, bezpečnostných služieb a armády. Extrémne ťažké skúšky podľa orgánov presadzovania práva verejnoprávnych zákonov dokázujú, znova a znova, že GLOCK "Safe Action" pištole sú bez kompromisov, a to aj v extrémnych podmienkach.


AKCIA

Bezpečné a geniálne jednoduché. Na rozdiel od konvenčnej, spúšť je jediný ovládací prvok. Všetky tri pištolové poistky sa deaktivujú, keď je spúšť stlačená a aktivuje automaticky, keď sa uvoľní.

TENIFER

Unikátny GLOCK hi-tech povrchové zušľachťovanie zabraňuje šmýkaniu v rukách. Okrem optimálnej ochrany proti korózii s antireflexnou úpravou majú určitý stupeň tvrdosti 64 HRC.

POLYMER

Odolný, tvrdší ako oceľ proti korózii a stále o 86% ľahší. Pred viac ako 20 rokmi, pištole GLOCK boli prvé priemyselne vyrábané pištole s polymérovým rámom high-tech.

výrobca:
zameranie:
cena(od-do):
počet:
zobrazenie:
1 2 > >>
1 2 > >>